Çilingir Hocası

Çilingir hocası firmamız yıllardır sizlere İstanbul Anadolu yakasında hızlı ve kaliteli hizmet vermektedir. Bizler uzman ekiplerimiz ile tüm kapı ve kilit işlemlerini itina ile yapmaktayız. Kapı da kaldığınız da kilit bozulduğunda veya anahtarını kırıldığında hiç panik yapmadan Google üzerinden çilingir hocası yazarak bizlere ulaşım sağlayarak mağduriyetinizi giderebilirsiniz.

Gece nöbetçi çilingir ustalarımız ile sizleri mağdur olduğunuz durumdan 15 dakika içerisinde kurtarmaktayız. Bizlere 0530 701 06 30 numaralı çilingir destek hattımızdan ulaşabilirsiniz. Anadolu yakasının her bir yanında sizler için nöbette bekleyen ustalarımız bulunmaktadır. Çağrı yapmanız durumunda adresinize çilingir ustalarımızı yönlendiriyoruz. Bizler daima hizmet ve daima kalite için buradayız.. Bizleri Tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.. ,

Çilingir hizmetlerimiz de bir çok işlemler yapmaktayız sadece kapı açma ile meşgul olmayıp kilit değişimi ve hırsıza karşı tuzaklı kilit satış ve montajları ile de ilgilenmekteyiz. Çelik kapı tamiri bakımı gibi hizmetlerimiz de sektörümüzde yer almaktadır. Aynı zaman da firmamız kendi bünyesinde oto çilingir ustaları da bulundurmakta. Aracınızın anahtarı kayıp olduğunda veya aracın içerisinde unuttuğunuz da profesyonel ekiplerimiz gelip aracınıza zarar vermeden araç kapısını açmakta ve anahtarınızı teslim etmektedir. Kayıp olan anahtar için özel yazılımlı cihazlarımız ile sizlerin kayıp oto anahtar işlemini çözümlemekteyiz.

Sektörde ki yerimizi daima en üst sıralarda tutmamızın sırrı 24 saat hizmet ve mutlu müşteri memnuniyetidir. Bizimle ilk defa iletişime geçecek olan sevgi değer müşterilerimiz sizlerde diğer müşterilerimiz gibi memnun kalacaksınız. Kapı açma kilit değişimi gibi işlerinizi itina ile yapmaktayız bizleri aramaktan memnun kalacağınızın garantisini tecrübe ve mutlu müşteri tablomuza güvenerek veriyoruz.

Aylık kilit kampanyalarımızdan yararlanmak için güncel web sitemiz olan https://www.cilingirhocasi.com/ sitemizi takipte kalınız..

Çilingir ve anahtarcı hizmetlerimizde yaptığımız işleri aşağıda görebilirsiniz.